Në prag të ndeshjes vendimtare, atmosferë elektrizuese para stadiumit

Atmosferë elektrizuese përpara stadiumit “Air Albania” në prag të ndeshjes vendimtare për eliminatoret e Botërorit 2022 mes Shqipërisë dhe Polonisë.