Negociatat me BE, kriza dhe protestat, politika në një javë

Ngjarjet më të rëndësishme politike të kësaj jave, të komentuara në Dita Jonë nga Dorian Kodra, producent në A2 CNN.

Shkarkoni aplikacionin e A2