Nga ftesa tek kualifikimi, flasin Cikalleshi e Selahi – A2

Nga ftesa tek kualifikimi, flasin Cikalleshi e Selahi

Ndërsa kombëtarja shqiptare ka nisur përgatitjet anti-Turqi, dy futbollistët Sokol Cikalleshi dhe debutuesi Lindon Selahi kanë dhënë përshtypjet e tyre për atë që mund të quhet një finale për ëndrrën e kualifikimit.