Nga pandemia, te Fatos Nano, Sali Berisha rrëfehet në A2

Ish-kryeministri Sali Berisha foli në Ditarin e orës 13:00 në A2 për zhvillimet më të fundit në vend, nga pandemia te zgjedhjet e 25 prillit, reforma në drejtësi dhe një reagim ndaj Fatos Nanos.

  • LAJMI I FUNDIT | Tërmet në Greqi, lëkundjet ndjehen edhe në Shqipëri
  • LAJMI I FUNDIT | Tërmet me magnitudë 6,2 në Larisa të Greqisë
  • LAJMI I FUNDIT | Sipas të dhënave paraprake thellësia e tërmetit ishte vetëm 2 kilometra