Nis trajnimi i stafeve mjekësore në qendrat verore, Manastirliu: Testim i shpejtë për turistët

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu theksoi se po merren masa për plotësimin e qendrave shëndetësore verore me barna dhe materiale mjekësore, si dhe me furnizimet e nevojshme për testin e shpejtë.