Nisma për shkarkimin e Presidentit, Meta: Presion dhe shantazh ndaj Kreut të Shtetit

Presidenti i Republikës, Ilir Meta e quajti shantazh paralajmërimin e mazhorancës se do ta shkarkojë atë, pas anulimit që Meta i bëri dekretit me datën e zgjedhjeve.

Shkarkoni aplikacionin e A2