“Nuk ka pyll pa derra”, Rama reagon për rastin e sanitares që mori 800 mijë lekë

Gjatë një vizite në qendrën shëndetësore nr.1 në Tiranë, kryeministri Edi Rama përmendi dhe rastin e denoncuar në media të një sanitareje të spitalit “Shefqet Ndroqi”, e cila i mori 800 mijë lekë familjarëve të një pacienteje, e cila më pas ndërroi jetë si pasojë e koronavirusit.