“Nuk kam dashur të jem Cristiano apo Messi, unë jam Burim Kukeli”

Intervistë ekskluzive me ish-mesfushorin e kombëtares, Burim Kukeli, i cili tregoi për A2 mbi karrierën e tij me kuqezinjtë, për të ardhmen e tij si trajner dhe për ekipin përfaqësues të Kosovës.