“Nuk kërkohet besë tek besëthyeri”, Berisha: Ish-kryetarit i ka hyrë frika

Sali Berisha sulmoi sërish kreun e PD, Lulzim Basha për mënyrën se si po sillet me demokratët duke përmendur dhe përjashtimin e Flamur Nokës nga komisioni parlamentar i sigurisë.

Berisha u shpreh se Basha është mbyllur në zyrën e tij nga frika dhe merr vendime prej aty.