Nuk mori mandat, Murrizi: Rama dhe Basha plan për të bashkëqeverisur

Deputeti Myslim Murrizi ngriti pikëpyetje për numrin e madh të votave të pavlefshme në zgjedhjet e 25 prillit ndërsa akuzoi kryedemokratin Basha dhe kryesocialistin Rama për teatër politik.

Sipas Murrizit, Rama dhe Basha kanë një dakordësi për të bashkëqeverisje dhe pse nuk e pranojnë publikisht.

  • LAJMI I FUNDIT | PD drejt 13 qershorit - Absolut 4
  • LAJMI I FUNDIT | Të ftuar: Çlirim Gjata, Genti Malko, Lutfi Dervishi, Ilir Kalemaj
  • LAJMI I FUNDIT | PD drejt 13 qershorit - Absolut 4