“Nuk ndërhyn në ADN”, Gjebrea tregon se si funksionon vaksina kundër koronavirusit

Deputetja e Partisë Socialiste dhe aerobiologia Elona Gjebrea, e ftuar në “Ditari” në A2, siguroi se “nuk ka asnjë rrezik” nga vaksina kundër koronavirusit.