Nxehet derbi, Partizani e Tirana “sherr” për tribunat e tifozëve

Nxehet derbi Partizani-Tirana. Vetëm pak orë përpara se skuadrat të zbresin në fushën e stadiumit kombëtar, si skuadër pritëse Partizani publikoi ndarjen e tribunave dhe çmimet e biletave të ndeshjes.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 7 raste të reja në 24 orët e fundit, 416 në total
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 7 raste të reja në 24 orët e fundit, 416 në total
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 7 raste të reja në 24 orët e fundit, 416 në total