“Nxehet” kampionati, sfidë totale për kreun në kategorinë Superiore

Pas Teutës dhe Flamurtarit, java e 8 e Kategorisë Superior do të vijojë me përballje të tilla si Vllaznia-Partizani, me kampionët që sfidojnë një nga skuadrat më në formë të momentit.