Opozita e LSI ndaj qeverisë dhe krisja e marrëdhënieve me Bashën

Përditësuar më: 17/11/2021, ora 16:39

Opozita e LSI ndaj qeverisë dhe krisja e marrëdhënieve me Bashën

Përditësuar më: 17/11/2021, ora 16:39

Sekretari i përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari, ishte i ftuar në Ditarin e mesditës në A2 CNN nga ku komentoi situatën brenda opozitës.