Opozita mbështet protestën e Aleancës për Teatrin, thirrje për bashkim në shesh

Ish deputeti i LSI, Endrit Brahimllari flet për atë që ndodhi një ditë më parë pas shembjes së Teatrit dhe protestën e së hënës.