Pa koment: Nusja duke realizuar fotot e dasmës pak sekonda para shpërthimit në Bejrut

Një video tepër dramatike është siguruar nga Reuters, ku shfaqet një nuse, e cila po pozonte për fotografi në ditën e dasmës, pak sekonda para shpërthimit në Bejrut, që i mori jetën mbi 100 personave dhe shkaktoi mijëra të plagosur. Pas shpërthimit, që shkatërroi edhe grupin e godinave ku po realizohej seti fotografik, nusja dhe dhëndri largohen me shpejtësi, fatmirësisht pa pësuar lëndime.