Pa koment: Tifozët e Partizanit dhe Tiranës marshojnë drejt stadiumit para derbit

Grupet e tifozëve të Partizanit dhe Tiranës ndoqën rrugë të ndryshme për të mbërritur në stadiumin “Air Albania” para ndeshjes derbi mes dy skuadrave këtë të premte.