Panucci: Euro 2020, ose diçka speciale ose unë iki

Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Christian Panucci doli ditën e sotme në një Konferencë për mediat, ku foli për dy ndeshjet e radhës të kombëtares ndaj Turqisë dhe Andorrës.