Panucci: Në “luftë” të bashkuar, arrijmë objektivat – A2

Panucci: Në “luftë” të bashkuar, arrijmë objektivat

Nga vlerësimet më të mira për ish-kapitenin Cana të cilin nuk e njohu kurrë në fushë e deri tek objektivat dhe e ardhmja, trajneri i kombëtares shqiptare, Christian Panucci është gati për misionin e vendit dytë në kualifikueset e Euro 2020.