Parashikimi i motit: 4 nëntor 2021

Publikuar më: 4/11/2021, ora 07:27

Parashikimi i motit: 4 nëntor 2021

Publikuar më: 4/11/2021, ora 07:27

Kthjellime dhe vranësira do të ketë në zonat jugore gjatë gjithë ditës, por vranësira të shpeshta do të ketë në veri dhe qendër ku priten edhe reshje të pakta shiu, kryesisht në veri të vendit.