Parlamenti Europian, punimet rinisin mes protestave – A2

Parlamenti Europian, punimet rinisin mes protestave

Parlamenti Europian rinisi punimet në Strasburg, mes protestave të nacionalistëve katalanas dhe deputetëve të partisë së Brexit. Jo të gjithë u çuan në këmbë në momentin kur po luhej himni evropian, me deputetët e partisë së Nigel Farazh që kthyen shpinën.

Shkarkoni aplikacionin e A2