Parti e re në jetën politike? Rezart Prifti zbulon të ardhmen e “Alternativës”

Pedagogu dhe aktivisti Rezart Prifti, i ftuar në studion e Ditari në A2, zbuloi se lëvizja “Alternativa” shumë shpejt mund të kthehet në një parti të re politike.