Partia Socialiste mbledh Asamblenë, Rama sulmon Metën

Gazetarja Marsela Karapanço jep detaje mbi asamblenë e sotme të Partisë Socialiste, që midis planeve ekonomike dhe organizimit të zgjedhjeve, u karakterizua edhe nga sulmi i fortë i kryeministrit Rama ndaj LSI-së dhe presidentit Ilir Meta.