Partizani fiton derbin e kryeqytetit në Elbasan, përplasje mes tifozerive

“Të kuqtë” fitojnë ndeshjen përballë Tiranës në “Elbasan Arena”. Gazetari i sportit Krist Martiro sjellë detaje nga ky takim ku nuk munguan dhe incidentet mes tifozerive jashtë stadiumit.