Partizani fiton Kupën në volejboll, mposht në finale Erzenin

Partizani ka fituar Kupën e Shqipërisë në volejboll për meshkuj, pasi ka mposhtur 3-2 në finale Erzenin.

  • LAJMI I FUNDIT | Presidenti Meta: Kodi duhet rikthyer në shinat e marrëveshjes së 5 qershorit
  • LAJMI I FUNDIT | Meta: Mundësi që mazhoranca të reflektojë dhe të respektojnë marrëveshjen
  • LAJMI I FUNDIT | Meta: Në të kundër mazhoranca do të mbajë një përgjegjësi kritike
  • LAJMI I FUNDIT | Meta: Ky është një akt i paprecedentë i ndryshimit të rregullave të lojës