Pas ngujimit të grevistëve, kryesindikalisti i naftëtarëve përfundon në spital

Një ditë pasi u ngujuan duke refuzuar ujin dhe ndihmën mjekësore, kryetari i sindikatës së naftëtarëve të Ballshit, Sokol Dautaj, është shtruar me urgjencë në spital në orët e para të mëngjesit, të kësaj të premte.