Patozi: Kauza e Presidentit, e vdekur dhe hipokrite

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, i ftuar në studion e “Ditari” në A2, e cilësoi “besëlidhjen” e Presidentit Ilir Meta si një “kauzë të vdekur dhe hipokrite”.