PD, mes “sheshit” të Metës dhe tryezës së dialogut

I ftuar në A2, nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, reagoi pasi Presidenti Meta kallëzoi në SPAK ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj.

Paloka u shpreh se Rama shkriu Gjykatën Kushtetuese për të shkelur Kushtetutën dhe tani po synon të kapë edhe atë.