“PD në krizë lidershipi”, Ristani: Basha varrmihës i partisë, ngjan me kolltukofagun e Nolit

Pas deklaratave të Jozefina Topallit dhe Neritan Cekës, për kreun aktual Lulzim Basha, edhe ish-sekretari i Përgjithshëm Arben Ristani ndau të njëjtin mendim, se Basha nuk e bën dot atë detyrë dhe se PD është në krizë të thellë lidershipi. Në emisionin e parë të “Debat” në A2 CNN, ai tha se beteja është mes shenjave autokrate dhe nevojave për demokraci.