PD paditi Lleshin, Bardhi: Ministri i Brendshëm, mbetje e komunizmit

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, ishte sot në Prokurorinë Tiranës për padinë e Partisë Demokratike kundër ministrit Sandër Lleshaj dhe policisë për përdorimin “kriminal”, siç e quan PD, të gazit lotsjellës në protestë.

Shkarkoni aplikacionin e A2 CNN