PD vendos përjashtimin e përkohshëm e Sali Berishës nga grupi parlamentar

Gazetarja Arestina Skenderi komenton dhe jep detaje mbi vendimin e kreut të PD-së Lulzim Basha, pas shpalljes non grata nga Uashingtoni i liderit historik të partisë.