Përfundon takimi Kurti-Mustafa, largohen në heshtje

U përmbyll pa rezultat takimi mes Albin Kurtit dhe Isa Mustafës. VV dhe LDK nuk e kanë përmbyllur marrëveshjen për bashkëqeverisjen. Më shumë detaje jep gazetari i A2, Xhevahir Qardaku.