Përkeqësohet moti, reshje shiu, përmbytje dhe bora përfshijnë vendin

Publikuar më: 5/12/2021, ora 14:34

Përkeqësohet moti, reshje shiu, përmbytje dhe bora përfshijnë vendin

Publikuar më: 5/12/2021, ora 14:34

Reshje shiu, përmbytje dhe dëborë. Një përkeqësim i motit e pret vendin tonë këtë javë, duke filluar nga pasditja e së dielës. Në një lidhje telefonike për Ditarin e mesditës, meteorologia e A2 CNN, Tanja Porja tregon se deri të hënën në mëngjes reshjet do të jenë me intensitet të lartë në disa zona të vendit duke sjellë dhe përmbytje.

Përkeqësohet moti, reshje shiu, përmbytje dhe bora përfshijnë vendin

Publikuar më: 5/12/2021, ora 14:34

Reshje shiu, përmbytje dhe dëborë. Një përkeqësim i motit e pret vendin tonë këtë javë, duke filluar nga pasditja e së dielës. Në një lidhje telefonike për Ditarin e mesditës, meteorologia e A2 CNN, Tanja Porja tregon se deri të hënën në mëngjes reshjet do të jenë me intensitet të lartë në disa zona të vendit duke sjellë dhe përmbytje.