Përmbytjet në vend, reshjet drejt pakësimit

Nëndrejtori i ARRSH-së, Erion Koka dhe meteorologia e A2, Tanja Porja, të ftuar në studion e “Ditari” për të komentuar situatën e krijuar nga moti i keq në vendin tonë.