Përplasja Kim-Meta, Salaj: Presidenti po dëmton kauzën opozitare

Gazetari i A2, Blendi Salaj, komentoi në Absolut 4 “përplasjen” në distancë mes ambasadores amerikane Yuri Kim dhe Presidentit Ilir Meta.