Petrit Vasili: Kjo është fushata më e bukur e opozitës. LSI synon 11 mandate në Tiranë

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, i treti në listën e kandidatëve të kësaj partie në Tiranë, ishte i ftuar mëngjesin e së hënës në Dita Jonë në A2, ku foli për fushatën dhe pritshmëritë nga 25 prilli. Ai u shpreh se kjo është fushata më e bukur e opozitës.