Plagosen 6 persona në Korçë, në aksident përfshihet dhe një furgon

Përditësuar më: 2/12/2021, ora 10:11

Plagosen 6 persona në Korçë, në aksident përfshihet dhe një furgon

Përditësuar më: 2/12/2021, ora 10:11

Një aksident i rëndë, më pasojë 6 persona të plagosur ka ndodhur mëngjesin e së enjtes në aksin rrugor Korçë-Pogradec, pranë fshatit Velitërnë.