Plagosen me armë zjarri shefi i Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe dhe i ati

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar, mesditën e së dielës, në zonën e Malësisë së Madhe, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.