Plagosja e dyfishtë në Shkodër, policia identifikon një 19-vjeçar si autorin e dyshuar

Policia e Shkodrës, brenda pak orësh, ka mundur të identifikojë autorin e dyshuar të plagosjes së dyfishtë të shefit të Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe, Mentor Hasanajt dhe babait të tij 70-vjeçar, Xhelal Hasanaj, ngjarje kjo e ndodhur mesditën e së dielës në rrethrrotullimin e Dobraçit, në Shkodër.