Platforma e PD për arsimin, Basha: Model gjerman dhe dyfishim buxheti

Në një tryezë ku mblodhi bashkë eksponentë të partisë së tij, pedagogë e intelektualë, si dhe gjermanen Doris Pack, Lulzim Basha deklaroi se demokratët kane gati programin për arsimin që propozon modelin gjerman dhe dyfishim të buxhetit.

Shkarkoni aplikacionin e A2