Politika këtë javë/ Stina e re politike dhe zgjedhjet e 25 prillit 2021

Në studion e “Dita jonë” ishte e ftuar producentja ekzekutive e A2, Merita Haklaj, e cila komentoi rifillimin e sezonit politik, ndërkohë që data e zgjedhjeve të ardhshme u vendos dhe përgatitjet për përballjen e 25 prillit kanë nisur në kampet partiake.