“Politika në një javë”, shembja e Teatrit, protestë në kohë pandemie

Producentja ekzekutive e A2, Merita Haklaj, foli në Dita Jonë për politikën shqiptare në këto javë të pandemisë. Përplasja mes opozitës dhe mazhorancës për Teatrin Kombëtar, shembja e tij ne orët e para të mëngjesit të së dielës, rikthimi në protesta nga dita e sotme dhe rrjedha që do marrë reforma zgjedhore…