Prag 25 prilli, 3 mandatet e Kukësit dhe gara vetëm mes PS dhe PD

Kreu i listës së PD në qarkun e Kukësit, Flamur Hoxha, i ftuar në A2 për të folur për fushatën elektoralet pritshmëritë e tij më 25 prill.