Prag fushate/ Mandat i tretë historik apo rrotacion qeverisës?

I duhet Shqipërisë një ndryshim apo një mandat i tretë? Analisti Nertil Jole ka komentuar në studion e Dita Jonë zhvillimet aktuale politike në lidhje me zgjedhjet e 25 prillit dhe alternativat e mundshme.