Preç Zogaj: Presidenti nuk është më mbi palët, ka dalë hapur kundër mazhorancës

Analisti Preç Zogaj deklaroi në emisionin “I Ftuari” me Endri Xhafon në A2 CNN se “Presidenti ka dalë hapur kundër mazhorancës dhe e ka lënë pozicionin mbi palët”.