Presidenti i FIFA-s vjen në Tiranë. Takohet me Dukën dhe Ramën

Publikuar më: 29/9/2022, ora 13:19

Presidenti i FIFA-s vjen në Tiranë. Takohet me Dukën dhe Ramën

Publikuar më: 29/9/2022, ora 13:19

Gazetari i A2 CNN, Erald Kodheli, ishte në lidhje direkte nga Rinasi me studion e “Ditarit”, në A2 CNN.