Procedimi ndaj bashkiakëve të opozitës, Bardhi: Qeveria bën presion, ne nuk sprapsemi – A2

Procedimi ndaj bashkiakëve të opozitës, Bardhi: Qeveria bën presion, ne nuk sprapsemi

Partia Demokratike reagoi lidhur me nisjen e procedimit penal ndaj dy kryebashkiakëve të djathtë të Lezhës dhe Mallakastrës, duke i cilësuar si shantazh ndaj opozitës.

  • LAJMI I FUNDIT | Presidenti i Këshillit Evropian, Charles Michel, viziton Tiranën
  • LAJMI I FUNDIT | Michel pritet nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama
  • LAJMI I FUNDIT | Në përfundim të takimit Rama-Michel do të ketë një konference për shtyp