Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 18%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 29%

“Projekti Task”, përdorimi i teknologjisë në mësimdhënie

Nga A2 CNN
17 Dhjetor 2020, 10:17 | Aktualitet

Zv/dekania e Shkencave Sociale, Rudina Rama e ftuar në Dita Jonë për të folur për projektin më të ri ku përfshihen një numër i madh universitetesh europiane.

A2 CNN Livestream

Dita jonë