Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 7%
  • Jo 93%

Projektligji për pensionet private, kritika edhe “nga brenda”, jashtë kuvendit protesta për minimumin jetik

Nga A2 CNN
21 Shtator 2023, 15:53 | Aktualitet

Në një kohë që mbështetësit e Lëvizjes Bashkë protestonin përballë duke kërkuar vendosjen me ligj të minimumit jetik, brenda sallës së Kuvendit , ministri i Financave dhe Ekonomisë Ervin Mete prezantonte para deputetëve projektligjin për pensionet private.

Dita jonë