Projektrezoluta për ndikimin e Rusisë, atasheu rus: Qesharake dhe jomiqësore – A2

Projektrezoluta për ndikimin e Rusisë, atasheu rus: Qesharake dhe jomiqësore

Anatoli Shkareda, atashe i Ambasadës Ruse në Shqipëri, ishte i ftuar në studion e “Dita jonë”, ku i konsideroi qesharake komentet mbi përhapjen e ndikimit rus në vendin tonë.

Shkarkoni aplikacionin e A2